wordpress hosting review at Inmotion

   4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Uśmiechnięci i wypoczęci oraz z ogromną chęcią do nauki pożegnaliśmy wakacje. Ten dzień był szczególnie uroczysty. Przywitaliśmy nową Dyrektor szkoły, p. Alinę Brochocką i Vice-dyrektor, p. Martę Brodzik. Podczas uroczystości wysłuchaliśmy przemówienia Pani Dyrektor, która podkreśliła wartość nauki i wykształcenia oraz konieczność rozwijania swych pasji i zdobywania kwalifikacji zawodowych. Wysłuchaliśmy również słów Prezydenta Miasta Siedlce, p. W. Kudelskiego które odczytała Pani Vice dyrektor, kierując je do całej społeczności szkolnej.

   Dla wszystkich ten dzień oznacza początek ciężkiego, pełnego pracy roku. Życzymy gronu pedagogicznemu i wszystkim uczniom  samych sukcesów. Przy odrobinie wyrozumiałości nauczycieli  i chęci do nauki młodzieży, ten nowy rok szkolny na  pewno będzie dla nas wszystkich udany.

Wybiła już godzina.

Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.

Znów dni popłyną pracowite

Nad książką szkolną, nad zeszytem....

Życzę wam wszystkim na początek

Szkolnego roku - samych piątek!


Tekst: Joanna Wojtkowska-Śpiewak

 

 

   
  • Dziennik elektroniczny
  • Siedlce
  • UPH
  • MEN
  • MKO
  • Powrót z U
  • Podlasie24.pl
  • Kozak Druk
  • PKP PLK
  • PKP Intercity
install Joomla to Inmotion
   
© Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach

Logowanie