Matura

Egzamin zawodowy

   

Dnia 29 stycznia 2018 roku przedstawiciele naszej szkoły Paulina Bazylczuk Id, Maciej Piotrkowicz IIc oraz Michał Jastrzębski IIIc po raz pierwszy po listopadowych wyborach uczestniczyli w pierwszej sesji Młodzieżowej Rady Miasta Siedlce w kadencji 2017- 2019, podczas której młodzi radni wybrali swojego szefa. Podczas spotkania radni odebrali akty nominowania. Młodzieżowa Rada Miasta Siedlce liczy 26 radnych. Nowych radnych powitał prezydent Siedlec Wojciech Kudelski oraz przewodniczący Rady Miasta Henryk Niedziółka. Najbardziej aktywną okazała się nasza szkoła, w której o trzy mandaty radnych ubiegało się aż 13 osób.

Tekst: Maciej Piotrkowicz

   
  • Dziennik elektroniczny
  • Siedlce
  • UPH
  • MEN
  • MKO
  • Powrót z U
  • Podlasie24.pl
  • Kozak Druk
  • PKP PLK
  • PKP Intercity
install Joomla to Inmotion
   
© Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach

Logowanie