ZSP6 rek 1
ZSP6 rek 6
tpk mpk
ZSP6 rek buf

W czwartek 14 lutego 2019 obchodziliśmy Święto Zakochanych, popularnie nazywane Walentynkami. W naszej szkole przebiegły one w atmosferze radości i przyjaźni. Jak co roku, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem, p. Małgorzata Remiszewską zorganizował Pocztę Walentynkową. Pani Monika Kępkowicz, wraz z uczennicami klasy 2c przygotowała gazetkę o tematyce walentynkowej.

Uczniowie klas drugich i trzecich wraz z nauczycielami (p. Joanną Oknińską, p. Agnieszką Kanicką i p. Piotrem Ptaszyńskim) ozdobili szkołę balonami, sercami oraz plakatami o tematyce miłosnej w różnych językach.  Poza tym, pod kierunkiem p. J. Oknińskiej i p. A. Kanickiej, uczniowie klas 2a, 2c, 2d, 3b i 3c przygotowali Program Walentynkowy, który był doskonałą okazją do wysłuchania poezji o tematyce miłosnej w językach polskim, angielskim i niemieckim. Pozytywnych wrażeń dostarczyły nam również występy wokalno-muzyczne, skecze oraz informacje o tym, jak obchodzony jest Dzień Zakochanych na świecie.