„Nie liczy się to ile posiadasz, a ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Miarą człowieka jest to jak wiele dobrego potrafi zrobić dla innych…

25 lutego2019 r. wolontariusze z klas 4a i 4b wraz z opiekunami p. Joanną Wojtkowską – Śpiewak i p. Edytą Niedziółką, udali się do Domu Małego Dziecka „Pod Kasztanami” w Siedlcach, aby przekazać prezenty zakupione z funduszy pozyskanych w ramach akcji „Mikołaje są wśród nas”. Młodzież aktywnie spędziła czasz z podopiecznymi placówki, bawiąc się i rysując z maluchami. Dzieląc się tym co mamy zyskujemy jeszcze więcej. Uśmiech dzieci, radość w ich oczach to najlepsze, co może nas spotkać, gdy kolejny już raz przychodzimy do tego miejsca.
Dyrektor Domu Dziecka, p. Katarzyna Graniszewska podziękowała uczestnikom i koordynatorom akcji charytatywnej za wieloletnią współpracę i propagowanie wśród młodzieży postaw bezinteresowności i miłości do bliźniego.


Koordynatorzy akcji serdecznie dziękują uczennicom Patrycji Bobrowskiej i Hannie Grzelak za pomoc w zakupach i czas poświęcony na przygotowanie i pakowanie prezentów dla dzieci. Za dodatkowe wsparcie finansowe akcji serdeczne podziękowania należą się uczniom klasy 3c i ich wychowawczyni p. Barbarze Wierzejskiej.
Warto podkreślić, że nasze akcje charytatywne stały się już szkolną tradycją. Zachęcamy wszystkich, którzy pragną pomagać o zgłoszenie się do koordynatorek akcji.

Edyta Niedziółka
Joanna Wojtkowska - Śpiewak

   
© 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach

Logowanie