W konkursie organizowanym przez Bibliotekę Główną Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach Exlibris Biblioteki Głównej UPH, który polegał na przygotowaniu projektu exlibrisu, który będzie używany do znakowania i identyfikowania księgozbioru Biblioteki w dowolnej technice graficznej, nasi uczniowie w swojej grupie wiekowej szkół średnich byli bezkonkurencyjni.

Nagrodę główną zdobył uczeń klasy 3a o kierunku technik cyfrowych procesów graficznych Jakub Kozłowski, a wyróżnienie zdobyła uczennica klasy 3a o kierunku technik cyfrowych procesów graficznych Paulina Marciniak.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w dniu 13 maja 2019 roku w siedzibie Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy jednocześnie wszystkim uczniom, którzy z wielkim zaangażowaniem podjęli wyzwanie wykonania prac konkursowych.

Weronika Makowska

exlibris jakub kozlowski główna nagroda

Jakub Kozłowski - nagroda główna

 

 

 

exslibris paulina marciniak wyróżnienie

Paulina Marciniak - wyróżnienie

 

   
© 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach

Logowanie