ZSP6 rek 1
ZSP6 rek 2
ZSP6 rek 3
tgipc tg
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek 4
tbk ttk
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek 5
tets tasrk
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek 6
tpk mpk
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek buf
   
   
   

   Zgodnie z wieloletnią tradycją uczniowie klas I Technikum i Branżowej Szkoły  zostali w dniu 4 października 2019 r. włączeni do grona pełnoprawnych uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach. Przygotowujący ceremonię uczniowie klasy 4b Technikum pod kierunkiem p. Małgorzaty Remiszewskiej wysoko postawili poprzeczkę, w końcu nie każdy może stać się uznanym przez ogół członkiem społeczności naszej szkoły!

   Uczniowie wzięli udział w kilku konkurencjach, m.in. przygotowali prezentację klas, podjęli się namalowania portretu wychowawcy, wzięli udział w karaoke i kalamburach, odpowiedzieli na pytania dotyczące funkcjonowania szkoły oraz sprawdzili swoją dyscyplinę podczas wojskowej musztry.  Każda klasa miała określony kolor ubrania, co pozwoliło sprawdzić stopień integracji klasy. Trzeba przyznać, że na sali gimnastycznej zrobiło się kolorowo i chociaż jesień za oknami to przez chwilę poczuliśmy wakacyjne nastroje. Również wychowawcy wykazali się dużym zaangażowaniem i dzielnie wspierali swoich podopiecznych. Rywalizacja była zacięta, ale uczciwa. A było o co walczyć…

Oto wyniki:

 • I miejsce - klasa 1ap (Trzy dni bez pytania i kartkówek do wybrania w dowolnym terminie w ciągu roku szkolnego)
 • II miejsce - klasa 1dg (Dwa dni bez pytania i kartkówek do wybrania w dowolnym terminie w ciągu roku szkolnego)
 • III miejsce - wszystkie pozostałe klasy I ( Jeden dzień bez pytania i kartkówek do wybrania w dowolnym terminie w ciągu roku szkolnego)

 

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy wielu przyjaźni oraz sukcesów na polu naukowym.  Witajcie w naszych murach!

Organizator
Małgorzata Remiszewska
Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Obsada uroczystości:

 • Karolina Pastor,
 • Mateusz Mieścicki,
 • Mateusz Starzewski,
 • Dawid Głuchowski,
 • Karol Mazurek,
 • Kacper Grochowski,
 • Dominik Kotyński,
 • Ola Urban,
 • Mateusz Bareja,
 • Bartek Wereda,
 • Jakub Lewandowski.

   
© 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach

Logowanie

   

U 50 N 50 S 50