ZSP6 rek 1
ZSP6 rek 2
ZSP6 rek 3
tgipc tg
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek 4
tbk ttk
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek 5
tets tasrk
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek 6
tpk mpk
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek buf
   
   
   

Dnia 5 grudnia 2019 r. cały świat pochylił się nad niezwykłym darem, jakim jest wolontariat. Społeczność naszej szkoły także upamiętniła ten dzień. Dnia 10 grudnia odbyła się Szkolna Gala Wolontariatu. Hasłem tego wydarzenia były słowa z opowiadania B. Ferrero pt. Rozgwiazdy, wyeksponowane w inscenizacji, w której wystąpili uczniowie - wolontariusze. Wystarczy, aby dla przemiany świata ktoś, nawet mały, miał odwagę rozpocząć. W prezentacji Dziwny jest świat odtworzonej przez opiekuna szkolnego Koła wolontariatu p. Marzenę Suchożebrską, ukazane zostały przestrzenie pracy wolontarystycznej. Punktem kulminacyjnym szkolnej gali było przyjęcie do grona członków Szkolnego Koła Wolontariatu 11 uczniów klas pierwszych. Otrzymali oni legitymacje członkowskie z rąk opiekuna Koła p. Marzeny Suchożebrskiej oraz duchowe wsparcie ze strony inicjatorki SKW, absolwentki naszej szkoły - Klaudii Dziedzic i przewodniczącej wolontariuszy uczennicy klasy IV - Karoliny Pastor. Z ogromną radością przyjęliśmy do grupy nowych członków i czekamy na nowe otwarte serca i dłonie.

Marzena Suchożebrska

 

   
© 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach

Logowanie

   

U 50 N 50 S 50