ZSP6 rek 1
ZSP6 rek 2
ZSP6 rek 3
tgipc tg
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek 4
tbk ttk
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek 5
tets tasrk
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek 6
tpk mpk
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek buf
   
   
   

29 lutego 2020r. w Zespole Szkół Architektoniczno - Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie odbył się etap okręgowy XXXIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Jest to najbardziej prestiżowy konkurs branży budowlanej adresowany do młodzieży szkół średnich. Naszą szkołę w tym roku reprezentowali uczniowie klasy 2b: Natalia Sak, Dawid Wróbel i Grzegorz Marciniak.

Po wysłuchaniu wykładu dr inż. Ołeksija Kopyłowa, adiunkta Wydziału Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie na temat "Elewacje wentylowane i dachy szklane. Problemy projektowania i wykonawstwa” młodzież zmierzyła się z dwuetapowym testem wiedzy. Najlepsi uczestnicy przejdą do etapu centralnego OWiUB. Życzymy sukcesów.

 

   
© 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach

Logowanie

   

U 50 N 50 S 50