ZSP6 rek 1
ZSP6 rek 2
ZSP6 rek 3
tgipc tg
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek 4
tbk ttk
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek 5
tets tasrk
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek 6
tpk mpk
ZSP6 rek buf
ZSP6 rek buf
   
   
   

JP2 1W dniu 18 maja 1920 r. w maleńkiej, podgórskiej miejscowości przyszedł na świat chłopiec… Pewnie nikt wówczas nie przypuszczał, iż chłopiec ten zmieni dzieje całego świata. Jego życie stało się szczególnym darem Boga, nie tylko dla jemu współczesnych, ale też dla potomnych – będących swoistymi dziedzicami jego testamentu.

Dzień 18 maja staje się ważnym dniem w kalendarzu ludzkich serc. W tym roku szczególnie kierujemy nasz wzrok w stronę nieba, aby jeszcze raz podziękować za wielką łaskę i świadectwo życia św. Jana Pawła II.

Społeczność naszej szkoły uczciła rocznicę urodzin Papieża poprzez udział w mini projekcie „10x10, czyli Sto Lat dla Jana Pawła II”. Przez kilka dni przypominaliśmy sobie najważniejsze wydarzenia z życia Karola Wojtyły, poznawaliśmy jego osobowość, nauczanie i twórczość, a w dniu rocznicy urodzin spotykamy się na urodzinowej niespodziance.

Mamy nadzieję, że mimo upływających lat, Papież Polak zawsze będzie dla nas kimś bliskim, nie tylko od święta, ale na co dzień, a Jego wciąż aktualne słowa, staną się drogowskazami na drogach naszego życia.

JP2 2

 

Marzena Suchożebrska

   
© 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach

Logowanie

   

U 50 N 50 S 50