Godzina 11:30 – uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 dla uczniów klas I Technikum nr 6 i Branżowej Szkoły I stopnia nr 6.

Program uroczystości:

Boisko Orlik

• Część artystyczna w wykonaniu przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem p. Małgorzaty Remiszewskiej.
  • Przemówienie dyrektora szkoły p. Aliny Brochockiej.

Szkoła, sale lekcyjne

• Spotkania uczniów klas I z wychowawcami w szkole, w salach lekcyjnych. Zapoznanie uczniów z organizacją i zasadami pracy szkoły w roku szkolnym 2020/2021.

Harmonogram spotkań uczniów klas 1 w salach lekcyjnych:

kl. 1a – sala 23

kl. 1b – sala 5

kl. 1c – sala 19

kl. 1d – sala 3

kl. 1bm – sala 18

kl. 2bg – sala 13 (spotkanie z wychowawcą; sytuacja wyjątkowa)

Na boisku Orlik i w szkole obowiązują maseczki. Należy po wejściu do szkoły zdezynfekować ręce i zachować w miarę możliwości dystans społeczny, unikać kontaktu „twarzą w twarz”, zrezygnować z powitań i innych gestów. Uczniowie klasy 1b i 1d wchodzą do szkoły wejściem od ulicy Chopina, przy pomniku gen. Józefa Bema.