szk pam200

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów naszej szkoły do kolejnej edycji konkursu poetyckiego w związku z obchodami Święta Niepodległości.

Celem konkursu jest propagowanie postaw patriotycznych, miłości do poezji, wrażliwości oraz rozwijanie talentów.

Regulamin konkursu:

1. Każdy autor może zgłosić 1 wiersz, napisany dowolną techniką.
  2. Motyw przewodni tegorocznej edycji to: OJCZYZNĘ KOCHAĆ TRZEBA I SZANOWAĆ.
  3. Do konkursu można zgłaszać tylko wiersze oryginalne, nigdzie niepublikowane i nienagradzane.
  4. Utwór musi być opatrzony imieniem, nazwiskiem autora, proszę podać również klasę.
  5. Konkurs trwa od 03.11.2020r. do 11.11.2020r
  6. Prace należy odsyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wiadomości w dzienniku elektronicznym na nazwisko Małgorzata Remiszewska.
  7. Organizatorem konkursu jest nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz Małgorzata Remiszewska we współpracy z nauczycielami bibliotekarzami Hanną Gadomską i Anną Poniatowską.
  8. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji nagrodzonych prac na stronie szkoły oraz na stronie portalu społecznościowego Facebook.
  9. Organizator powołuje Jury konkursu (Małgorzata Remiszewska, Hanna Gadomska, Anna Poniatowska) w celu wyłonienia najlepszych wierszy. Jury decyduje o przyznaniu nagród i wyróżnień.
  10. Ocena prac przez Jury nastąpi w terminie do 16 listopada 2020r.
  11. Decyzja Jury jest ostateczna i nie podlega weryfikacji.
  12. Wyniki konkursu zostaną podane do 20 listopada 2020r. w ogłoszeniach w dzienniku elektronicznym.
  13. Wręczenie nagród nastąpi po powrocie do szkoły.

Organizator:

Małgorzata Remiszewska