Plakat 200

Szanowni Państwo,

Katedra Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w szóstej edycji Konkursu Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej Zaplanuj swoją przestrzeń.

Celem głównym konkursu jest wyłonienie uczniów klas maturalnych zainteresowanych zagadnieniami planowania przestrzennego i nauk przyrodniczych, chcących poszerzać swoje kompetencje w tym zakresie. Ponadto konkurs ma na celu popularyzację wiedzy oraz rozwijanie zainteresowań związanych z problematyką zagospodarowania przestrzennego wśród uczniów szkół średnich. Laureaci konkursu zostaną przyjęci na studia inżynierskie I stopnia na kierunek Gospodarka Przestrzenna prowadzony na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej z pominięciem procedury kwalifikacyjnej w roku akademickim 2021/2022. Gwarantowane są także atrakcyjne nagrody.

Zaplanuj swoją przestrzeń to konkurs internetowy, o charakterze otwartym i zasięgu ogólnopolskim. Ponadto jest to jedyna tego typu rywalizacja z zakresu wiedzy o gospodarce przestrzennej w Polsce. Konkurs przebiega w trzech następujących po sobie etapach: eliminacje, etap centralny oraz finał konkursu. Terminy dotyczące poszczególnych etapów zostaną wprowadzone na stronie internetowej dotyczącej konkursu: https://www.konkurs.gik.pw.edu.pl/ oraz na konkursowym fanpage'u.

W załączniku znajdą Państwo oficjalne zaproszenie Dziekana Wydziału Geodezji i Kartografii.

Zachęcam do uczestnictwa w konkursie i uprzejmie proszę o rozpropagowanie informacji o konkursie wśród Nauczycieli i Uczniów Państwa szkoły.

Serdecznie zapraszam, w imieniu komitetu organizacyjnego konkursu Zaplanuj swoją przestrzeń!

dr Radosław Rogoziński

Pismo Zaplanuj swoją przestrzeń