Jeśli nie widzisz plakatu kliknij

Regulamin konkursu

Odpowiedzialne: 

Weronika Makowska - nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej,  weronika_makowska@zsp6siedlce.pl 

Anita Fatyga - nauczyciel przedmiotów ogólnokształcących - j. angielski, anita_fatyga@zsp6siedlce.pl

 

O konkursie w mediach:

 https://www.eska.pl/siedlce/wiosna-w-obiektywie-konkurs-dla-mlodych-pasjonatow-fotografii-aa-NauR-DSiW-5fGm.html

https://www.tygodniksiedlecki.com/t60271-rusza.konkurs.fotograficzny.htm

 

 

plakat fox2021

   

Lew Wiary 200„Wy, którzyście własną krwią przypieczętowali przymierze miłości z Chrystusem i Jego Kościołem, uproście nam u Boga łaskę żywej wiary, niegasnącej nadziei i żarliwej miłości. Niech przykład waszego męstwa w wierze i oddania Chrystusowi i Jego Kościołowi pobudza nas do lepszego życia.”

W dniach 22-23 marca 2021 roku odbędą się szkolne e-rekolekcje wielkopostne. W tym roku przeżyjemy je w duchowej wspólnocie z błogosławionymi Męczennikami z Pratulina, których 25 rocznicę beatyfikacji wkrótce obchodzimy. Zapraszamy do zanurzenia się w świadectwie wiary Wincentego LEWoniuka i 12 towarzyszy. W programie proponujemy konferencję, ćwiczenia duchowe, filmy oraz to, co najcenniejsze spotkanie z Jezusem w Eucharystii. Do zobaczenia.

 

 

 

Szkolne rekolekcje program 

 

Lew Wiary 2

   
© 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach

Logowanie

   

U 50 N 50 S 50