Przypominamy absolwentom naszej szkoły o konieczności zgłoszenia i złożenia deklaracji na tę część egzaminu z kwalifikacji której nie zdali w terminach poprzednich. Proszę zgłosić się do sekretariatu szkoły i wypełnić deklarację podając: jaka kwalifikacja, jaka część (pisemna czy praktyczna) w nieprzekraczalnym terminie 09 września 2020 do godziny 15.00.

Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za te osoby które nie dokonają takiego zgłoszenia".

Pozdrawiam

Marek Próchenko


   LR    23    Read more...

Pisemny egzamin maturalny poprawkowy z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego odbędzie się w szkole dnia 8 września 2020 r. o godzinie 14:00. Uczniów zdających pisemne egzaminy maturalne poprawkowe zapraszamy do szkoły o godzinie 13:15. Harmonogram dotyczący sal będzie dostępny dla zdających w szkole. Przypominamy, że obowiązują te same zasady bezpieczeństwa co na egzaminie maturalnym w czerwcu (maseczki, dezynfekcja rąk, dystans społeczny). Należy mieć ze sobą własny długopis, wodę do picia, a osoby zdające egzamin z matematyki – linijkę, cyrkiel, kalkulator prosty.

Życzymy powodzenia


   LR    23    Read more...

unnamedSerdecznie zapraszamy tych, którzy z Bogiem chcą rozpocząć Nowy Rok Szkolny 2020/2021 na Mszę Świętą. Pomodlimy się wspólnie o dobry, bezpieczny i pomyślny, a zaczynający się właśnie czas zajęć szkolnych. Będzie to już jutro (01.09.2020) o godzinie 8.00 w siedleckiej Katedrze. Przyjdźcie, kto może. Zapraszamy!

Z pozdrowieniami
Nauczyciele religii z ZSP nr 6

 

 

 

 


   LR    46    Read more...

Godzina 11:30 – uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 dla uczniów klas I Technikum nr 6 i Branżowej Szkoły I stopnia nr 6.

Program uroczystości:

Boisko Orlik

  • Część artystyczna w wykonaniu przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem p. Małgorzaty Remiszewskiej.
  • Przemówienie dyrektora szkoły p. Aliny Brochockiej.

Szkoła, sale lekcyjne

  • Spotkania uczniów klas I z wychowawcami w szkole, w salach lekcyjnych. Zapoznanie uczniów z organizacją i zasadami pracy szkoły w roku szkolnym 2020/2021.

 


   LR    590    Read more...

rozp rokGodzina 9:00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas 2, 3, 4 Technikum nr 6 i Branżowej Szkoły I stopnia nr 6. Spotkania uczniów klas 2, 3 i 4 w szkole, w salach lekcyjnych (według ustalonego harmonogramu).

W programie:

  • Przemówienie dyrektora szkoły p. Aliny Brochockiej (szkolny radiowęzeł).
  • Spotkania uczniów z wychowawcami. Zapoznanie uczniów z organizacją i zasadami pracy szkoły w roku szkolnym 2020/2021.

 

 


   LR    470    Read more...


   LR    262    Read more...

JP2 1W dniu 18 maja 1920 r. w maleńkiej, podgórskiej miejscowości przyszedł na świat chłopiec… Pewnie nikt wówczas nie przypuszczał, iż chłopiec ten zmieni dzieje całego świata. Jego życie stało się szczególnym darem Boga, nie tylko dla jemu współczesnych, ale też dla potomnych – będących swoistymi dziedzicami jego testamentu.

Dzień 18 maja staje się ważnym dniem w kalendarzu ludzkich serc. W tym roku szczególnie kierujemy nasz wzrok w stronę nieba, aby jeszcze raz podziękować za wielką łaskę i świadectwo życia św. Jana Pawła II.

Społeczność naszej szkoły uczciła rocznicę urodzin Papieża poprzez udział w mini projekcie „10x10, czyli Sto Lat dla Jana Pawła II”. Przez kilka dni przypominaliśmy sobie najważniejsze wydarzenia z życia Karola Wojtyły, poznawaliśmy jego osobowość, nauczanie i twórczość, a w dniu rocznicy urodzin spotykamy się na urodzinowej niespodziance.


   LR    434    Read more...

   Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w akcji honorowego oddawania krwi.

   03.03.2020 już po raz kolejny odwiedziliśmy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Siedlcach. Nie zabrakło dawców honorowych, jak też i tych, którzy po raz pierwszy chcieli oddać swój najcenniejszy dar, czyli krew. Tego dnia zarejestrowało się 25 osób, a finalnie krew oddało aż 19 osób, dzięki czemu w sumie oddano ponad 8 litrów krwi.

   Honorowym dawcom krwi gratulujemy podjęcia takiej decyzji oraz składamy ogromne wyrazy szacunku i podziękowania.

J. Rak

 


   LR    786    Read more...

  W dniach 24 – 28 lutego 2020 r odbył się w naszej szkole Tydzień profilaktyki i promocji zdrowia. Każdy dzień obfitował w liczne atrakcje, zachęcające młodzież do zdrowego i bezpiecznego życia. W tych dniach zorganizowano wiele działań, mających na celu kształtowanie bezpiecznych zachowań. Realizacja podjętych przedsięwzięć miała charakter profilaktyki uniwersalnej, czyli wspierającej wszystkich uczniów w prawidłowym i zdrowym stylu życia. Chodziło o przeciwdziałanie inicjacji w zakresie różnych zachowań ryzykownych poprzez dostarczenie odpowiedniej informacji i wzmocnienie czynników chroniących. Na zajęciach zwrócono uwagę na najbardziej rozpowszechnione wśród młodzieży szkolnej zagrożenia, nauczono technik udzielania pierwszej pomocy oraz skutecznych metod uczenia się.

Każdego dnia młodzież uczestniczyła w innych zajęciach o charakterze profilaktycznym.


   LR    747    Read more...

29 lutego 2020r. w Zespole Szkół Architektoniczno - Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie odbył się etap okręgowy XXXIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Jest to najbardziej prestiżowy konkurs branży budowlanej adresowany do młodzieży szkół średnich. Naszą szkołę w tym roku reprezentowali uczniowie klasy 2b: Natalia Sak, Dawid Wróbel i Grzegorz Marciniak.

Po wysłuchaniu wykładu dr inż. Ołeksija Kopyłowa, adiunkta Wydziału Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie na temat "Elewacje wentylowane i dachy szklane. Problemy projektowania i wykonawstwa” młodzież zmierzyła się z dwuetapowym testem wiedzy. Najlepsi uczestnicy przejdą do etapu centralnego OWiUB. Życzymy sukcesów.

 


   LR    660    Read more...

kh2020 200

Celem głównym konkursu jest wykonanie pracy pisemnej historyczno-literackiej w formie listu do rodziny jednego z bohaterów niezłomnych, przywracającego pamięć żołnierzom antykomunistycznego podziemia niepodległościowego. Do listu dodatkowo można dołączyć pracę graficzno-plastyczną.

Prace należy składać do dnia 2 marca 2020 (poniedziałek) u Pani Edyty Szarejko w pracowni nr 22 lub Pani Anny Patkowskiej w pracowni nr 21. do godz. 12.20.

 

 

 


   LR    645    Read more...

Z ogromną satysfakcją i wzruszeniem wspominamy tegoroczny bal studniówkowy, w którym uczestniczyli: dyrekcja, nauczyciele, rodzice i oczywiście uczniowie siedleckiej Kolejówki wraz z osobami towarzyszącymi. Ten dzień, bardzo przyjemny, choć  lutowy. I ten wieczór- uroczysty, nastrojowy. Taka noc, że tańczyliśmy aż do rana.

Dzisiaj pozostały już tylko miłe wspomnienia i świadomość, że przed nami egzamin dojrzałości. Nie ukrywamy, że naszą nadzieją i gorącym pragnieniem jest to, by sumienną pracę i starania uwieńczył dyplom dojrzałości – miła przepustka w dorosłe życie.

 

 


   LR    1381    Read more...

   
© 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach

Logowanie

   

U 50 N 50 S 50