Jak co roku o tej porze odwiedził naszą szkołę Święty Mikołaj. Odwiedził wszystkie klasy i sprawdził, kto w tym roku zasłużył na prezenty. Mikołajowi towarzyszyły urocze Śnieżynki, które dla każdego miały coś słodkiego. Na twarzach uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły królował uśmiech. Wszystkim dopisywały dobre humory.
   Mimo że aura nie jest zimowa, to poczuliśmy klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. To był wyjątkowy dzień, pełen niezapomnianych wrażeń.
   Dziękujemy Mikołaju :) Do zobaczenia w przyszłym roku!

W roli głównej:
Mikołaj - Arek Odrobiński, 1dg
Śnieżynka - Zuzia Kolo, 2b
Śnieżynka - Weronika Konieczna, 2b

 Małgorzata Remiszewska
opiekun Samorządu Szkolnego

 

   
© 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach

Logowanie

   

U 50 N 50 S 50