Dnia 19 grudnia 2019 r. nauczyciele, pracownicy administracyjni i fizyczni podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele będący obecnie na emeryturach, ale mocno związani z naszą szkołą. W świąteczny nastrój swoim występem, pięknym śpiewem kolęd i pastorałek wprowadzili wszystkich uczniowie z klasy I ap, przygotowani przez  p. M. Kowalczyk.

Zaś 20 grudnia 2019 r. młodzież z klas IV b i IV c, III a, III b, III c, I cp, I ag oraz I dg pod opieką p. J. Oknińskiej i p. A. Kanickiej, przygotowała Koncert Bożonarodzeniowy wraz z Jasełkami. Kolędy i piosenki świąteczne prezentowane były w trzech językach - polskim, angielskim i niemieckim. Koncert odzwierciedlił atmosferę zbliżających się świąt w sposób tradycyjny oraz nowoczesny. Jasełka przedstawiane przez uczniów z klas IV c, IV b, III c i I cp, przeplatane były utworami muzycznymi, wierszami oraz rozważaniami o tematyce świątecznej, skłaniającymi do refleksji nad naszym życiem. Całe widowisko odbywało się w przepięknej scenografii przygotowanej przez p. M. Karpik oraz uczniów z klasy II a. Młodzież naszej szkoły wspaniale zaprezentowała swoje wokalne i aktorskie umiejętności.

Po części artystycznej, pani dyrektor Alina Brochocka złożyła uczniom i pracownikom szkoły życzenia świąteczne.

Agnieszka Kanicka
Joanna Oknińska