29 lutego 2020r. w Zespole Szkół Architektoniczno - Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie odbył się etap okręgowy XXXIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Jest to najbardziej prestiżowy konkurs branży budowlanej adresowany do młodzieży szkół średnich. Naszą szkołę w tym roku reprezentowali uczniowie klasy 2b: Natalia Sak, Dawid Wróbel i Grzegorz Marciniak.

Po wysłuchaniu wykładu dr inż. Ołeksija Kopyłowa, adiunkta Wydziału Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie na temat "Elewacje wentylowane i dachy szklane. Problemy projektowania i wykonawstwa” młodzież zmierzyła się z dwuetapowym testem wiedzy. Najlepsi uczestnicy przejdą do etapu centralnego OWiUB. Życzymy sukcesów.