logotyp large

W naszej szkole od kilku miesięcy realizowane są projekty edukacyjne w ramach stypendium "Mazowsze - stypendia dla uczniów szkół zawodowych", które otrzymało dwóch uczniów klasy 2cT.

Jacek Kędziora opracowuje zagadnienie "Wpływ nowoczesnej technologii na pracę dyżurnego ruchu i podniesienie prowadzenia ruchu na sieci PKP Polskie Linie Kolejowe S.A" badając i analizując wpływ najnowszych technologii informatycznych na bezpieczeństwo i sprawność prowadzenia ruchu kolejowego.

Przemysław Barszcz w swej pracy skupia się natomiast na problemach niskiego udziału transportu intermodalnego w Polsce. Współpracując między innymi z Instytutem Spraw Obywatelskich oraz sprawdzając realizację procesu przewozowego przez PKP Cargo i ułatwienia w dostępie do infrastruktury kolejowej przez PKP Polskie Linie Kolejowe.

Opiekunem projektu jest p. Wiesław Milewski

logotyp large