Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić”- pod takim hasłem 13 października odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

14 października to dzień, w którym uczniowie w sposób szczególny okazują wdzięczność swoim pedagogom, specjalistom i pracownikom szkoły. Z tej też okazji nasi nauczyciele mogli podziwiać montaż słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów klas 2b, 2e, 3a, 4ap, 4ag, 4cg i 4dg.
Na początku uroczystości, prowadzonej przez Zuzannę Rosińską i Jakuba Izdebskiego, głos zabrała pani Dyrektor Monika Kowalczyk, a także przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Mateusz Żochowski. Po części oficjalnej przyszedł czas na dobrą zabawę… Uczniowie pod kierunkiem p. Magdaleny Rabczuk i p. Anety Gil przygotowali wyjątkową niespodziankę w postaci skeczu pt. „Niepokój nauczycielski” gdzie w humorystyczny sposób przedstawili scenki ze szkolnego życia nauczycieli oraz wykonali utwory muzyczno - wokalne.

Wszystkim nauczycielom życzymy dużo radości z wykonywanej pracy, wytrwałości, samych wzorowych uczniów i wielkich sukcesów zarówno zawodowych, jak i osobistych.

Dziękujemy p. Renacie Orzeszek za przygotowanie wraz z uczniami klasy 2a i 2b niesamowicie pięknej dekoracji oraz p. Konradowi Szupłakowi za niezawodne nagłośnienie uroczystości.

Zapraszamy na fotorelację i nagrania z wydarzenia w wykonaniu Aleksandry Stosio uczennicy klasy 4ap.