Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach

Aktualności

Akcja i Edukacja! Widzę, więc reaguję

Dnia 26 i 27 maja 2021 r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach z "Pierwszej pomocy", prowadzonych przez funkcjonariuszy KMP Siedlce, uczniów ZSP nr 2 Siedlce i Harcerskiego Klubu Ratownictwa Siedlce w ramach akcji społecznej Akcja i Edukacja! Widzę, więc reaguję.
Uczniowie otrzymali podstawowe informacje dotyczące udzielenia pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia życia człowieka. Jak bezpiecznie ułożyć poszkodowanego po wypadku w tzw. bezpiecznej pozycji i jak umiejętnie udzielić pomocy poszkodowanemu do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Wszystkie zasady pierwszej pomocy zostały przećwiczone przez uczniów pod okiem "specjalistów". Dziękujemy za wartościowe szkolenie.

Organizacja zajęć M.Łopuska - pedagog szkolny

>>>

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6
im. gen. Józefa Bema w Siedlcach 

ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce    www.zsp6siedlce.pl

 

tel. / fax (+48) 25 794 35 12
sekretariat@zsp6siedlce.pl