Dzień Nauczyciela w naszej szkole.

12 października br. w naszej szkole świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela. Z tej okazji na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia.

W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor Monika Kowalczyk, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń Polaków. Słowa podziękowania popłynęły od przedstawiciela Rady Rodziców Pana Grzegorza Janaszka i od przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego - Roksany Ostrysz.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klas: 2b, 2d, 2g, 2bm, 3a, 3b, 4a, 5d pod kierunkiem pań: Joanny Rak, Aleksandry Czmoch i Katarzyny Sajewicz. Za obsługę techniczną odpowiadał pan Konrad Szupłak.

Młodzi artyści piosenką, muzyką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.