Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach

Aktualności

I love Kolejówka

W ramach integracji po nauczaniu zdalnym i długiej nieobecności uczniów w szkole nasi absolwenci wraz z opiekunami Sylwią Kalatą i Małgorzatą Ostapowicz przygotowali projekt I love Kolejówka.
Projekt wykonali uczniowie kl. IIIa o kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Zdjęcia do napisu wykonała laureatka I Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „Wiosna w obiektywie” Aleksandra Kowalczyk wraz z koleżankami Julią Gębką i Weroniką Wołoszką. Składem i przygotowaniem do druku zajął się Mateusz Łęczycki pod opieką mgr Renaty Orzeszek.
Przygotowania do realizacji projektu okazały się bardzo dobrym sposobem na wywołanie uśmiechu na ustach uczniów, ponowne nawiązanie relacji społecznych, zaangażowanie w pracę zbiorową i wspólny cel We love Kolejówka.

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6
im. gen. Józefa Bema w Siedlcach 

ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce    www.zsp6siedlce.pl

 

tel. / fax (+48) 25 794 35 12
sekretariat@zsp6siedlce.pl