Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach

Aktualności

Kolejny staż zawodowy w Hiszpanii

Po raz kolejny nasi uczniowie wraz z opiekunami polecieli na dwutygodniowy staż zawodowy do Hiszpanii. To już grupa 3.

Od 28.11.2021 r. do 12.12.2021 r. uczniowie z klas 2c, 3ap, 3ag, 3cp, 3dp, 3dg będą odbywać dwutygodniowy staż zawodowy w Granadzie w Hiszpanii. Uczniowie uczestniczą w stażu zawodowym w ramach realizacji projektu Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego „Po kwalifikacje do Europy”, realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Tym razem to uczniowie z kierunków: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik transportu kolejowego, technik elektroenergetyk transportu szynowego, technik budownictwa kolejowego będą szkolić się i doskonalić umiejętności zawodowe. Uczniowie będą też mieli okazję zwiedzić ciekawe miejsca Hiszpanii. Życzymy bogatych wrażeń.

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6
im. gen. Józefa Bema w Siedlcach 

ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce    www.zsp6siedlce.pl

 

tel. / fax (+48) 25 794 35 12
sekretariat@zsp6siedlce.pl