Koncert Bożonarodzeniowy

Już niebawem przeżywać będziemy Święta Bożego Narodzenia, które najczęściej kojarzą się nam z wieczorem wigilijnym, choinką i kolędami.

Jako społeczność szkolna stanowimy jedną rodzinę, żyjemy obok siebie, w związku z tym, jak co roku, staraliśmy się wspólnie poczuć atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Z tej okazji, 16 grudnia 2021 roku odbył się koncert przygotowany przez młodzież naszej szkoły, który wprowadził nas w świąteczny nastrój.

Uczniowie klas 1b, 1c, 2a, 2b, 3ap, 3bp, 3cp, 3 ag i 3 dg zaprezentowali kolędy i piosenki świąteczne oraz wiersze i życzenia w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Młodzież wykazała się niezwykłym talentem artystycznym, zaangażowaniem, umiejętnością współpracy w grupie oraz kreatywnością.

Dodatkowo klimat koncertu podkreśliła charakterystyczna scenografia oraz  świąteczne dekoracje.

Koncert Bożonarodzeniowy dostarczył nam wielu pozytywnych emocji, które chociaż na chwilę pozwoliły nam oderwać się od codzienności.

Joanna Oknińska
Agnieszka Kanicka
we współpracy z nauczycielami języków obcych