Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach

Aktualności

Konkurs Matematyczny KANGUR 2023

Dnia 16 marca uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przystąpili do Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2023, którego celem jest popularyzacja matematyki oraz rozwijanie zdolności logicznego myślenia. Uczniowie zmagali się z matematycznymi łamigłówkami w dwóch kategoriach: junior i student. Każdy uczestnik otrzymał zabawkę logiczną – układankę przestrzenną w postaci ostrosłupa ściętego. Organizatorem regionalnym konkursu jest Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i trudzili się z niełatwymi zadaniami matematycznymi serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Jednocześnie zachęcamy kolejnych uczniów do udziału w edycji konkursu już za rok.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.

Barbara Wierzejska (szkolny koordynator konkursu)
Magdalena Rabczuk

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6
im. gen. Józefa Bema w Siedlcach 

ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce    www.zsp6siedlce.pl

 

tel. / fax (+48) 25 794 35 12
sekretariat@zsp6siedlce.pl