Konkurs Taurusa

30 marca zakończyliśmy konkurs pt. "WF z Taurusem". Nasi uczniowie z kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej wzięli udział w konkursie organizowanym przez p. Judytę 'Judi' Rymarzak z Taurus Fight Club Siedlce wspieranego przez Urząd Miasta Siedlce.

Po trudnych obradach jury klubu wybrało zwycięzcę, którym został Michał Wiśniewski z klasy 4ap i przyznano również 3 wyróżnienia: Wiktor Dziewulski - klasa 3a, Wiktoria Tomczak - klasa 2b, Krzysztof Chojecki - klasa 2b. Poziom prac naszych uczniów pozytywnie zaskoczył i wybór prac był wyjątkowo trudny. W konkursie wzięło udział 38 uczniów z klas 2a, 2b, 3a i 4ap.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Organizatorem w szkole była p. Monika Nasiłowska ze wsparciem graficznym p. Renaty Orzeszek.