Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach

Aktualności

Nasza szkoła na Targach Rolniczych

W dniu 11 września 2021 roku nasza szkoła wzięła udział w XXVII Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym. Z tym wydarzeniem łączą się również obchody Dni Siedlec. Szkoły ponadpodstawowe zostały zaproszone do zaprezentowania oferty edukacyjnej. Nasi nauczyciele i uczniowie reklamowali kierunki zawodowe, które mamy w  ofercie. Można  było zapoznać się z historią szkoły, przeglądając szkolne kroniki, jak również obejrzeć przyrządy, materiały pomocnicze z danego profilu. Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem osób zwiedzających. Miłym akcentem był też występ grupy tanecznej Chodowiacy, w skład której wchodzą m.in. uczniowie klasy 3dg. Targi cieszą się od lat popularnością i są jedną z największych imprez o tym charakterze w regionie. Piękna, słoneczna pogoda zachęcała do uczestnictwa w tym wydarzeniu, które po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, wróciło w wielkim stylu.

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6
im. gen. Józefa Bema w Siedlcach 

ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce    www.zsp6siedlce.pl

 

tel. / fax (+48) 25 794 35 12
sekretariat@zsp6siedlce.pl