Ostatnie pożegnanie

Żegnamy dzisiaj śp. Danutę Kuśnierz, wieloletniego nauczyciela przedmiotów zawodowych i wicedyrektora naszej szkoły w latach 1991 -2002

Pani wicedyrektor była osobą o wielkim sercu, które okazywała nie tylko młodzieży, ale także nauczycielom i pracownikom tej szkoły. Zawsze życzliwa, uśmiechnięta, pomocna w trudnych sytuacjach.

Wśród żegnających Ją dzisiaj jest pewnie wielu Jej wdzięcznych wychowanków. Są również nauczyciele i pracownicy, których wdrażała do pracy, którzy pod jej czujnym okiem rozpoczynali swoją pracę zawodową.

Pani wicedyrektor przez te wszystkie lata dała się poznać jako osoba bardzo pracowita, dbająca o szkołę, o jej rozwój, zaangażowana w pracę z  młodzieżą i pracę dla dobra społeczności lokalnej.

Zapamiętamy Panią Danutę Kuśnierz jako osobę pełną optymizmu, zdecydowaną, oddaną pracy, troszczącą się o całą społeczność szkolną.

Pani Dyrektor!

Dzisiaj żegnamy Cię wszyscy.

Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci.