Podsumowanie kolejnej, realizowanej w naszej szkole innowacji pedagogicznej

W dniu 18 listopada 2022r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 im. gen. Józefa Bema odbyło się uroczyste zakończenie i podsumowanie programu innowacji pedagogicznej, w ramach projektu „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”, przy współpracy z Fundacją na rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej FRRED. Uczniowie klasy drugiej Branżowej Szkoły I stopnia nr 6, kształcący się w zawodzie mechanik pojazdów kolejowych, otrzymali certyfikaty zaś nauczyciele przedmiotów zawodowych kolejowych, którzy również mieli znaczący udział w realizacji programu innowacji, otrzymali podziękowania.

Tematem innowacji pedagogicznej było „Wykorzystanie urządzeń pomiarowych do diagnostyki pojazdów kolejowych”.

Uczniowie i nauczyciele przedmiotów zawodowych kolejowych, realizując program innowacji pedagogicznej, uczestniczyli w szkoleniach i ćwiczeniach przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. Dzięki uczestnictwu w programie innowacji pedagogicznej pozyskano dla szkoły, a przede wszystkim dla uczniów kształcących się w zawodach: mechanik pojazdów kolejowych i technik pojazdów kolejowych sprzęt diagnostyczny. Sprzęt diagnostyczny będzie służył i pomagał w nauce uczniom na zajęciach zawodowych praktycznych. Gratulujemy nauczycielom i uczniom. Życzymy wielu zawodowych sukcesów.

Urszula Aksiuto