Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach

Aktualności

Powodzenia na nowej drodze życia – uroczyste pożegnanie uczniów klas maturalnych

W piątek 28 kwietnia 2023 r. uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas maturalnych. Uczniowie klas: 4ag (technik grafiki i poligrafii cyfrowej), 4bg (technik geodeta/technik budownictwa kolejowego), 4cg (technik transportu kolejowego), 4dg (technik elektroenergetyk transportu szynowego/technik automatyk sterowania ruchem kolejowym) ukończyli szkołę. Z dumą odebrali świadectwa ukończenia Technikum nr 6 w Siedlcach. Podczas uroczystości nie zabrakło radosnych wspomnień, życzeń, gratulacji i podziękowań. W piątkowej uroczystości, oprócz nauczycieli i uczniów, uczestniczyli zaproszeni goście - reprezentanci spółek kolejowych współpracujących ze szkołą: p. Ewa Gruszka – Dyrektor Zakładu Centralnego PKP Intercity S.A., p. Zbigniew Satyła - Przewodniczący Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Kolei Mazowieckich, p. Wiesław Milewski – nauczyciel przedmiotów zawodowych kolejowych, naczelnik Zakładu Linii Kolejowych w Siedlcach PKP PLK S.A. oraz p. Grzegorz Janaszek – Przewodniczący Rady Rodziców. Zaproszeni goście pogratulowali naszym uczniom uzyskania zawodowego wykształcenia, ukończenia szkoły oraz zaprosili do pracy w spółkach kolejowych. Zanim to jednak nastąpi uczniowie przystąpią do pisemnych i ustnych egzaminów maturalnych.

 

Drodzy uczniowie, maturzyści!

Życzymy Wam powodzenia na nowej drodze życia. Spędziliście w tej szkole wiele czasu, wiele razem przeżyliście, oraz wiele się nauczyliście. Wynieśliście ze szkoły nie tylko wiedzę merytoryczną, ale także mnóstwo doświadczeń, wspomnień i pięknych chwil, czy to z nauczycielami, czy też przyjaciółmi z klasy. I choć czas spędzony w szkole staje się właśnie epizodem w Waszym życiu, mamy nadzieję, że był to epizod owocujący w doświadczenie, które pomogli Wam zdobywać wasi wychowawcy oraz nauczyciele.

Jesteśmy głęboko przekonani, że uzyskane w szkole przygotowanie do dorosłego życia, pozwoli Wam pomyślnie zrealizować Wasze plany i marzenia. Nadszedł czas rozstania. Nie pierwszy i nie ostatni w Waszym życiu. Teraz zabierzecie ze sobą cały bagaż doświadczeń i wspomnień, wyruszycie w dalszą drogę. Mamy nadzieję, że czas spędzony w Technikum nr 6 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach zapamiętacie miło i często będziecie do niego wracać wspomnieniami.

Żegnając się, życzymy Wam pomyślności, sukcesów i szczęścia, na egzaminach - połamania piór i dużo wiary we własne siły, a także powodzenia w dorosłym życiu!

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przyszli pracodawcy.

 

>>>

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6
im. gen. Józefa Bema w Siedlcach 

ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce    www.zsp6siedlce.pl

 

tel. / fax (+48) 25 794 35 12
sekretariat@zsp6siedlce.pl