Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach

Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września o godz. 8.00  uroczystą Mszą Świętą rozpoczął się nowy rok szkolny 2021/2022. Pani Dyrektor Monika Kowalczyk przywitała w szkole uczniów klas starszych oraz nauczycieli, łącząc się przez szkolny radiowęzeł, życzyła wszystkim dobrego roku w tym trudnym czasie jaki przeżywamy w związku z pandemią. Do słuchaczy przemówili też przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, wspominając  82 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

O godz. 11:30 w sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie klas pierwszych. Dyrektor szkoły w swoim przemówieniu wyraziła podziękowanie za zaufanie jakim obdarzyli naszą szkołę nowi Uczniowie i ich Rodzice. Szkoła oferuje ciekawe kierunki kształcenia i daje możliwość rozwoju. Cieszymy się, że jesteście tu z nami – powiedziała pani dyrektor.  Uczniowie mieli też okazję poznać swoich wychowawców i tak opiekunem:

klasy 1a jest p.Renata Orzeszek,

klasy 1b – p.Anna Algawam,

klasy 1c – p. Konrad Szupłak,

klasy 1d – p.Edyta Niedziółka

klasy 1e – p.Magdalena Rabczuk.

klasy 1bm – p.Monika Łopuska

 

W części artystycznej poprowadzonej przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem opiekuna p.Małgorzaty Remiszewskiej była okazja do wysłuchania tekstów poetyckich i muzycznych poświęconych rocznicy wybuchu II wojny światowej. Starsi koledzy zapewnili tez pierwszoklasistów o swojej życzliwości i sympatii, oferując pomoc szczególnie na początku pobytu w nowej szkole.  Następnie młodzież została poproszona o rozejście się do sal, gdzie odbyło się spotkanie z wychowawcami klas. W miłej atmosferze i pogodnych nastrojach udało nam się rozpocząć ten dzień.

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego,
życzymy Uczniom samych sukcesów i wspaniałych ocen,
a Nauczycielom ogromu cierpliwości i zapału do pracy!!!

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6
im. gen. Józefa Bema w Siedlcach 

ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce    www.zsp6siedlce.pl

 

tel. / fax (+48) 25 794 35 12
sekretariat@zsp6siedlce.pl