Śmierć zawsze przychodzi nie w porę.

Ksiądz Jan Twardowski napisał:
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Janiny Ciszewskiej - Kąkol

Naszej Koleżanki, wspaniałej Nauczycielki i Wychowawczyni.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 4 maja 2021 roku w Grabowcu (woj. lubelskie), a 5 maja 2021 roku w kościele pw. św. Teresy w Siedlcach zostanie odprawiona Msza święta w intencji Zmarłej.

Pogrążeni w smutku – dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, rodzice i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach.

Pani Janina Ciszewska-Kąkol przez większość swojego życia zawodowego związana była z naszą szkołą. W latach 1975-2004 pracowała w Technikum Mechanicznym, Zespole Szkół Zawodowych PKP i VII Liceum Ogólnokształcącym. Znakomita nauczycielka języka polskiego i wspaniała wychowawczyni wielu klas. Była też dobrą organizatorką życia szkoły, solidnym wicedyrektorem zespołu szkół oraz dobrą i życzliwą osobą.