Spotkanie z absolwentami szkoły w ramach uroczystości VII Szkolnego Dnia Kolejarza

Ciekawym punktem VII Szkolnego Dnia Kolejarza było spotkanie uczniów szkoły kształcących się w zawodach kolejowych z absolwentami Technikum nr 6 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach. Absolwenci szkoły to aktualnie pracownicy spółki PKP Intercity S.A., którzy opowiedzieli o swojej zawodowej karierze, dali też praktyczne wskazówki młodszym kolegom na temat pracy w Spółce PKP Intercity S.A., zachęcając tym samym Wszystkich do pracy na kolei, w różnych zawodach.

Miło nam było gościć: p. Sebastiana Niedziółkę – specjalistę ((Dział Administracyjno-Ekonomiczny), p. Magdalenę Widz – konduktora (Sekcja Handlowa Warszawa Wschodnia), p. Mateusza Tołwińskiego – maszynistę (Sekcja Eksploatacji Pojazdów Trakcyjnych), p. Kacpra Kruzela – elektromontera (Sekcja Napraw Pojazdów Trakcyjnych), p. Marcina Krajewskiego – referendarza (Sekcja Napraw Wagonów), p. Łukasza Wójcika – dyżurnego ruchu (Sekcja Ruchu).

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.