Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach

Aktualności

Targi edukacyjne 2023

23 marca 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XV Siedleckich Targach Edukacyjnych Wyższych Uczelni i Szkół Ponadpodstawowych organizowanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach oraz Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy naszą ofertę edukacyjną na rok szkolny 2023/2024.

Targi przyciągnęły tysiące osób zainteresowanych edukacją. Był to dzień intensywnych spotkań, debat i prezentacji, podczas których uczestnicy mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną naszej szkoły. Nauczyciele przedmiotów zawodowych z poszczególnych kierunków kształcenia dostępnych w naszej szkole wraz z dyrekcją oraz uczniami promowali nasze kierunki i zachęcali młodzież wraz z rodzicami do nauki w naszej szkole.

Na targach wsparciem i fachowym doradztwem zawodowych dzielili się również pracownicy PKP INTERCITY S.A., którzy w atrakcyjny sposób promowali zawody kolejowe.

Ten dzień był bardzo pracowity, ale wierzymy, że podjęte przez nas działania oraz przygotowane materiały promocyjne, przybliżające ofertę edukacyjna naszej szkoły, ułatwią podjęcie decyzji o obraniu właściwej ścieżki zawodowej tegorocznym absolwentom szkół podstawowych.

Dziękujemy Wszystkim nauczycielom, uczniom oraz przedstawicielom PKP INTERCITY S.A. za zaangażowanie w tegoroczne targi edukacyjne.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

 

 

>>>

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6
im. gen. Józefa Bema w Siedlcach 

ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce    www.zsp6siedlce.pl

 

tel. / fax (+48) 25 794 35 12
sekretariat@zsp6siedlce.pl