XV Międzynarodowe Targi Kolejowe Trako

W dniu 22-09-2023r uczniowie klasy 4d,3c i 2f wraz z opiekunami p. Małgorzatą Stańczuk. p.Urszula Aksiuto i p. Andrzejem Gałązką uczestniczyli w Dniu Edukacji i Kariery na 15 Międzynarodowych Targach Kolejowych Trako w Gdańsku.

Dzień ten należał do młodzieży ze szkół kolejowych z całej Polski. Targi przyniosły młodzieży z naszej szkoły wiele nowych doświadczeń i wrażeń. Mogliśmy odwiedzić stanowiska branżowych wystawców i porozmawiać na interesujące nas tematy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa najnowocześniejszych pojazdów kolejowych, maszyn drogowych i urządzeń do zapewnienia bezpieczeństwa ruchu kolejowego na sieci PKP.

Znaleźliśmy także czas na chwile relaksu i wybraliśmy się nad morze na zachód słońca i na Stare Miasto, gdzie oczywiście punktem kulminacyjnym była fontanna Neptuna.

Było wspaniale i planujemy już wyjazd na następny Dzień Edukacji i Kariery w 2025r.

Urszula Aksiuto