Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Siedlcach

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

Uroczyście kończymy rok szkolny 2023/2024.

Drodzy Uczniowie!

Za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Gratuluję Wam wszystkim! A szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękuję Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych. Przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. Pamiętajcie jednak, że ten czas odpoczynku nie zwalnia Was z obowiązku dbania o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. A zatem proszę, bądźcie rozważni i ostrożni!

Dzisiaj również w sposób szczególny zwracam się do uczniów klasy 3 Branżowej Szkoły I stopnia nr 6, którzy wchodzą w kolejny etap życia, dorosłego życia. Jestem pewna, że jesteście do niego drodzy uczniowie dobrze przygotowani. Wierzę, że czas nauki w tej szkole pozwolił Wam zdobyć wiedzę, doświadczenie i umiejętności zawodowe.

Kochani!

Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach!

Niechaj to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie.

Życzę Wam wszystkim dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy i umiejętności zawodowych. Idźcie więc śmiało w życie z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem. Powodzenia!

Szanowni Rodzice!

Chciałbym również Wam podziękować za współpracę, za wszelkie działania wspierające naszą szkołę. Wszystkim Rodzicom, na czele z Przewodniczącym Rady Rodziców, ogromnie dziękuję.

Dziękuję także Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom administracji i obsługi za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw naszej młodzieży. Dziękuję za wszelkie podejmowane inicjatywy, także te mniej zauważalne, ale składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.

Życzę Wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku.

Monika Kowalczyk