Wyniki II etapu międzyszkolnego konkursu "Dziedzictwo epok"

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego p. Małgorzaty Remiszewskiej, wzięli udział w II etapie konkursu międzyszkolnego "Dziedzictwo epok". Tym razem młodzież musiała zmierzyć się z testem historyczno-litarackim z zakresu wiadomości o romantyzmie. Do tego etapu przystąpiło 65 uczniów ze wszystkich zespołów szkół ponadgimnazjalnych w Siedlcach. Naszą szkołę reprezentowali:

Arkadiusz Odrobiński - uczeń klasy 3dg  (wynik 88% i  13 miejsce/65)

Ewa Mogielnicka - uczennica klasy 3bg  (wynik 72% i  30 miejsce/65)

Mateusz Juszczak - uczeń klasy 3dg  (wynik 72% i  31 miejsce/65)

Nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w konkursie, co świadczy że wykazali się znajomością epoki w bardzo dobrym stopniu. Tym bardziej, że pytania nie były oczywiste i trzeba było odwołać się nie tylko do wiedzy z zakresu literatury, ale również z historii i sztuki.  Jesteśmy z nich bardzo dumni.

Gratulujemy bardzo dobrych wyników!