Wyniki Konkursu "Wiosna w obiektywie"

Ogłoszenie wyników
II Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego WIOSNA W OBIEKTYWIE zorganizowanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy,

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki II Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego Wiosna w obiektywie.

Dnia 10 maja 2022 roku (wtorek), powołana komisja konkursowa w składzie:
1. dr Marcin Sutryk – przewodniczący jury, fotograf, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach,
2. Monika Kowalczyk – dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach,
3. Monika Jabłkowska – dziennikarz, Katolickie Radio Podlasie, Podlasie24,
4. Agnieszka Król - fotograf, dziennikarz, Tygodnik Siedlecki
5. Paweł Papliński – fotograf, Fotoelab
6. Renata Orzeszek – projektant graficzny, Bez szablonu,
7. Izabela Kiryluk – dyrygent, wokalistka, nauczyciel w Zespole Szkół Muzycznych
w Siedlcach, wykładowca w Diecezjalnym Studium Muzyki Kościelnej w Siedlcach, drugi dyrygent Chóru Katedralnego im. ks. Alfreda Hoffmana w Siedlcach, Duet Amabile dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła po jednym laureacie oraz po jednym wyróżnionym w dwóch kategoriach konkursowych.

W kategorii klas 7 i 8 szkół podstawowych:
LAUREAT: Marika Kurowska uczennica klasy 8 Zespołu Oświatowego w Nowych Iganiach, fotografia:  „Światełko Nadziei”
WYRÓŻNIENIE: Karolina Kosieradzka uczennica klasy 7 Zespołu Oświatowego w Nowych Iganiach, fotografia:  „Królowa i pszczoły”

W kategorii szkół ponadpodstawowych:
LAUREAT: Miłosz Omelaniuk uczeń klasy 1 Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach, fotografia: „Pan Bażant”
WYRÓŻNIENIE: Bartłomiej Stosio uczeń klasy 2 Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach, fotografia: „Wieczorne krople rosy”

Po podsumowaniu zgłoszeń komisja konkursowa wyłoniła również zwycięską szkołę, która najaktywniej promuje fotografię jako dziedzinę sztuki. Wybrany został Zespół Oświatowy w Nowych Iganiach.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w dniu 27 maja 2022 roku o godzinie 12:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach przy ul. Chopina 10.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za liczne zgłoszenia oraz udział w konkursie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.