Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca uroczyście żegnamy rok szkolny 2020/2021.

   To był trudny rok. Wiele łez wylanych, wiele samotnych chwil przed ekranem komputerów.  Ale nasza szkoła wbrew pozorom tętniła życiem. Wiele  wydarzyło się w tym roku, ale pandemia nie przeszkodziła uczniom i nauczycielom w realizacji wyznaczonych celów.

   Po całorocznym trudzie, jaki w edukację włożyli uczniowie, nauczyciele oraz rodzice, sekundujący zdobywaniu wiedzy przez ich pociechy możemy odpocząć przez najbliższe dwa miesiące. Doceniamy, że po miesiącach izolacji pełni wzruszenia śpiewaliśmy hymn państwowy, a nasi koledzy dumnie kroczyli ze sztandarem. W uszach niejednego z nas, pracowników szkoły, pobrzmiewały wesołe głosy i śmiechy uczniów, pospieszne rozmowy o wakacyjnych planach, krótkie pożegnania i obietnice spotkania we wrześniu. Jeszcze tylko rozmowa z wychowawcą, odebranie świadectwa, krótka pogadanka o bezpieczeństwie i perspektywa dwumiesięcznych wakacji odpoczynku, podróży, nowych przyjaciół, przygód.

   Może zaczniemy takie chwile bardziej doceniać?

Uroczystość przygotowali uczniowie klasy IIag pod opieką p. Joanny Wojtkowskiej -Śpiewak.

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6
im. gen. Józefa Bema w Siedlcach 

ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce    www.zsp6siedlce.pl

 

tel. / fax (+48) 25 794 35 12
sekretariat@zsp6siedlce.pl