Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca uroczyście żegnamy rok szkolny 2020/2021.

To był trudny rok. Wiele łez wylanych, wiele samotnych chwil przed ekranem komputerów.  Ale nasza szkoła wbrew pozorom tętniła życiem. Wiele  wydarzyło się w tym roku, ale pandemia nie przeszkodziła uczniom i nauczycielom w realizacji wyznaczonych celów.

Po całorocznym trudzie, jaki w edukację włożyli uczniowie, nauczyciele oraz rodzice, sekundujący zdobywaniu wiedzy przez ich pociechy możemy odpocząć przez najbliższe dwa miesiące. Doceniamy, że po miesiącach izolacji pełni wzruszenia śpiewaliśmy hymn państwowy, a nasi koledzy dumnie kroczyli ze sztandarem. W uszach niejednego z nas, pracowników szkoły, pobrzmiewały wesołe głosy i śmiechy uczniów, pospieszne rozmowy o wakacyjnych planach, krótkie pożegnania i obietnice spotkania we wrześniu. Jeszcze tylko rozmowa z wychowawcą, odebranie świadectwa, krótka pogadanka o bezpieczeństwie i perspektywa dwumiesięcznych wakacji odpoczynku, podróży, nowych przyjaciół, przygód.

Może zaczniemy takie chwile bardziej doceniać?

Uroczystość przygotowali uczniowie klasy IIag pod opieką p. Joanny Wojtkowskiej -Śpiewak.