Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W piątek 23 czerwca 2023 r. uczniowie klas Technikum nr 6 i Branżowej Szkoły I stopnia nr 6 zakończyli kolejny rok szkolny. Szkołę ukończyli uczniowie klasy 3 Branżowej Szkoły I stopnia nr 6. W uroczystości zakończenia roku szkolnego 2022/2023 wzięli udział zaproszeni goście: p. Ewa Gruszka Dyrektor Zakładu Centralnego PKP Intercity S.A., p. Wiesław Milewski – nauczyciel przedmiotów zawodowych kolejowych, reprezentant PKP PLK S.A., p. Grzegorz Janaszek – przewodniczący Rady Rodziców, nauczyciele, rodzice i oczywiście uczniowie.

Szanowni Goście, Rodzice, Nauczyciele, drodzy Uczniowie!

Dzisiaj kończymy rok szkolny 2022/2023.

Gratuluję wszystkim uczniom, którzy otrzymali promocję do następnej klasy. Kochani uczniowie dziękuję Wam za zaangażowanie w zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności. Gratuluję wyników w nauce oraz sukcesów. Jestem przekonana, że w nowym roku szkolnym będziecie kontynuować swój rozwój.

Uczniom klasy 3, którzy ukończyli Branżową Szkołę I stopnia nr 6 życzę wytrwałości w dążeniu do celu. Pamiętajcie, że każdy z Was jest niepowtarzalnym, wyjątkowym i wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach! Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie. Życzę Wam, abyście tam, gdzie podejmiecie pracę, odnaleźli swoje miejsce. Nie zapominajcie o szkole, nauczycielach, znajomych, jesteście tu zawsze mile widziani.

Szanowni Rodzice!

Dziękuję za współpracę, za wszelkie działania wspierające szkołę, za zrozumienie, budowanie pozytywnego wizerunku szkoły i zaangażowanie. Podziękowanie składam radzie rodziców na czele z przewodniczącym p. Grzegorzem Janaszkiem.

Gronu pedagogicznemu oraz pracownikom administracji i obsługi dziękuję za włożony trud w wychowanie, bezpieczeństwo naszych uczniów i za dbałość o edukację. Dziękuję za wszelkie inicjatywy, które wpływają na podniesienie jakości pracy szkoły i przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły.

Życzę wszystkim bezpiecznego i udanego wypoczynku.

Monika Kowalczyk
dyrektor ZSP nr 6 w Siedlcach