Zakończenie roku szkolnego klas IV

30 kwietnia 2021 kończą swoją edukację w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa  Bema uczniowie klas programowo najwyższych. Tradycyjnie to czas uroczystości szkolnych, oficjalnych pożegnań, podziękowań, ostatnich spotkań w klasach z wychowawcami.  W tym roku wszystko wygląda inaczej. To czas trudny ze względu na pandemię. W naszej szkole uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły, dyplomów potwierdzających uzyskanie tytułu technika zastąpił zorganizowany, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, odbiór dokumentów.

A wspólne pożegnanie? I na to znalazł się sposób. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmu przygotowanego przez uczniów klasy IIag pod kierunkiem p. Joanny Wojtkowskiej Śpiewak.

Dziękujemy  za wspólnie spędzone cztery lata … Do zobaczenia w dorosłym życiu…