Zakończenie roku uczniów klas IV

W piątek 29 kwietnia 2022 r. zakończyli naukę w szkole uczniowie klas IV Technikum nr 6. W uroczystości wzięli udział nauczyciele, rodzice, uczniowie. Nie zabrakło też gości, absolwentów szkoły, a obecnie reprezentantów spółek kolejowych, gdzie nasi absolwenci, po egzaminach maturalnych, rozpoczną pracę. Na uroczystości gościliśmy: p. Ewę Gruszkę – Dyrektora Zakładu Centralnego PKP Intercity S.A., p. Krzysztofa Siedlanowskiego – Naczelnika Działu Kontroli i Instruktażu PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Siedlcach, p. Zbigniewa Satyłę – przewodniczącego Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Kolei Mazowieckich.

Kochani Uczniowie!

Odnajdujcie własne ścieżki i starajcie się uczynić prawdę pochodnią, której światło nie pozwoli Wam zgubić tego, co najistotniejsze dla bycia prawdziwym człowiekiem.