Zwycięstwo naszych uczniów w międzyszkolnym konkursie "Dziedzictwo epok"

W związku z obchodami roku polskiego romantyzmu, nasi uczniowie - pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego, pani Małgorzaty Remiszewskiej - przystąpili do międzyszkolnego konkursu dla zespołów szkół ponadgimnazjalnych w Siedlcach pt. "Dziedzictwo epok". W pierwszym etapie konkursu, uczniowie mieli za zadanie  wykonać dowolną techniką, karykaturę znanej postaci romantycznej.  Konkurs plastyczny cieszył się dużym zainteresowaniem i wzbudził wiele emocji. Rywalizacja była zacięta, a poziom konkursu wysoki.

Z dumą i radością pragniemy poinformować, że I miejsce (ex aequo) wsród uczniów siedleckich szkół ponadgimnazjalnych zajęli uczniowie klasy 1a o profilu technik grafiki i poligrafii cyfrowej:

• Agnieszka Prochenka
  • Gabriel Gozdecki

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy w fotorelacji do obejrzenia zwycięskich prac przedstawiajacych karykatury: Adama Mickiewicza i Cypriana Kamila Norwida.