Radosny powrót do szkoły!!!

Jerusalema Challenge Kolejówki

Rytmiczna muzyka, ciekawy układ i masa pozytywnej energii. “Jerusalema” to taniec, który początkowo zrobił furorę w sieci, by następnie opanować cały świat. A wszystko zaczęło się od piosenki południowoafrykańskiego autora i producenta Master KG, której motywem przewodnim jest tęsknota za domem. Medycy, strażacy, pracownicy lotnisk podjęli się tanecznego wyzwania, by nieść radość i otuchę w czasie pandemii. Akcja bardzo szybko zaczęła zataczać coraz szersze kręgi, dlatego dziś ludzie na całym świecie nucą ten utwór i poruszają się w jego rytm, a prosta choreografia tylko do tego zachęca. Teraz “Jerusalema” tańczą młodsi i starsi, w domach, na parkingach, plażach, korytarzach i boiskach szkolnych.

Ten taniec zatańczyliśmy i my - nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach. Tanecznym krokiem i z ogromną radością wróciliśmy do szkoły po długim czasie nauki zdalnej.

W nagraniu udział wzięli uczniowie klas 2ap, 2ag, 3a oraz nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi.
Dziękujemy p. Anecie Gil, p. Renacie Orzeszek, p. Leszkowi Rowickiemu za pomoc przy realizacji i montażu filmu.

Nareszcie razem!!!